Наш інтернет-магазин протягом 10 років успішно працює на українському ринку високотехнологічних будівельних і гідроізоляційних матеріалів мембранного типу для приміщень з високою вологістю (басейни, лазні, сауни, кухні) і плоских покрівель. Ми займаємося дрібнооптовою та роздрібною торгівлею сучасними мембранними гідроізоляціями двох типів:

• ПВХ-мембрани - традиційний одношаровий гідроізолятор з полівінілхлориду з добавками пластифікаторів на основі поліестерової або стекловолоконной армованої сітки. Зварюється клеєм або гарячим нагріванням, укладається на бітумні покрівлі на підкладку з геотекстилю або поліестеру.

• ТПО-мембрани - новітній матеріал із суміші термопластичного олефина (поліпропілен + Етиленові полімери) на основі поліестерової армованої сітки або скловолокна. Зварюється тільки термічним плавленням, добре сумісна практично з усіма будівельними підставами, в тому числі, бітумом і поліестером.

У каталозі магазина представлений постійно оновлюваний і розширюваний асортимент мембранної гідроізояціі покрівель, басейнів та інших будівельних конструкцій від відомого виробника «Техноніколь»:

• LOGICPOOL - басейновая ПВХ-мембрана;

• LOGICBASE - ПВХ і ТПО-гідроізоляція;

• ECOPLAST і SINTOFOIL - покрівельна ТПО;

• LOGICROOF (V-GR FB, VR-P), PLASTROOF V-RP - покрівельна ПВХ;

• ECOBASE V - рулонний ПВХ-мембрана.

   Полімерна мембранна гідроізоляція відрізняється гнучкістю і еластичністю, високою механічною міцністю, максимальною надійністю зварного шва, водо- і паронепроникністю, екологічністю, стійкістю до вогню, температурних перепадів і УФ-випромінювання. Мембрани сертифіковані (ISO 9001), відповідають ГОСТ і СНиП, захищені гарантією бренду, а термін їх служби доходить до 50 років в умовах екстремальної експлуатації.

   Повний асортимент продукції «Техноніколь» закуповується тільки у оригінального виробника безпосередньо і постійно знаходиться на складах компанії в Запоріжжі. Це дозволяє нам швидко виконувати заявки клієнтів і пропонувати товар за мінімальною вартістю.

   Обслуговуванням і консультуванням замовників займаються досвідчені менеджери-консультанти, які сертифіковані виробником гідроізоляційних матеріалів і здатні вирішувати завдання будь-якої складності і терміновості.

   Оплатити замовлені гідроізоляційні матеріали можна будь-яким зручним способом, можливий готівковий і безготівковий розрахунок. Доставка замовлень - в Запоріжжі і інших містах України виконується в мінімальні терміни.