Полімерна мембрана, новий шар ізолюючого матеріалу, знаходить широке застосування в процесі облаштування покрівлі. Завдяки його використанню роботи вдається завершити в стислі терміни і з мінімальними витратами, одночасно гарантуючи виняткову герметичність конструкції і її захист від негативних зовнішніх факторів. За умови професійного монтажу нова покрівля прослужить багато років і не допустить протікання і промерзання горищних і мансардних приміщень.

   Про те, як здійснюється монтаж пвх мембрани, і як підготуватися до майбутніх робіт, розповість ця стаття.

Особливості матеріалу, що передбачають застосування спеціальної технології укладання

   Крім високої міцності, фірмова пвх мембрана незмінно демонструє:

  • здатність забезпечити надійну гідроізоляцію;
  • низьку чутливість до впливу УФ променів, біологічних і механічних факторів;
  • зносостійкість.

   Проявити всі перераховані переваги матеріал зможе тільки за умови правильного укладання. Тому роботи фахівців в обов'язковому порядку передбачають:ПВХ Logicbase V-SL 1,5 мм мембрана жовта

  • ретельну підготовку підстави;
  • застосування одного з перевірених способів кріплення полотен;
  • використання професійного обладнання та витратних матеріалів, рекомендованих виробником мембран.

Підготовка підстави під мембрану

   На даному етапі майстрам належить:

  • закрити шви;
  • встановити на покрівлю бляшані капельники;
  • укласти ізоляцію на стики скатів;
  • встановити гільзи в точках покрівельних проходок.

Процес укладання мембрани

   Працювати з мембранним полотном починають в найнижчій точці покрівлі, піднімаючи і розгортаючи його в напрямку вгору. Необхідно укладати і фіксувати матеріал з легким натягом, щоб надати конструкції додаткову міцність і знизити ризик її механічного пошкодження. Якщо має бути укласти кілька відрізків мембрани, необхідно забезпечити ретельну закладення зрізів, сформувавши шов близько 5 см.

    Після укладання полотна необхідно закріпити кромку. Найчастіше застосовується механічний метод фіксації, що має на увазі використання спеціальних телескопічних кріплень або лінійних рейок для основи з профнастилу або бетону. Лінію кріплення покрівельної мембрани закривають і додатково ізолюють нахлестом наступної смуги або латок із пластику, розмір яких більший за діаметр металевих елементів фіксації. В процесі роботи не можна допускати формування декількох торцевих швів на невеликій відстані один від одного. Вони зменшують міцність покриття і роблять його вразливим для зовнішнього механічного впливу.